'

POGODA

ZAPYTAJ O NOCLEG

Data przyjazdu
Data wyjazdu

LOKALIZACJA

UDOSTęPNIJ

NEWSLETTER

Licznik: 125099

Sanatorium Polonia w Kudowie

Sanatorium Polonia jest chyba jednym z największych i najbardziej znanych szpitali uzdrowiskowych w całej Kudowie Zdroju. Znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie pijalni wód mineralnych oraz innych ważnych zakładów leczniczych.
Cały obiekt jest regularnie modernizowany, aby zapewniać swoim gościom najwyższe standardy, jakość usług oraz najszerszą i najciekawszą ofertę. Wnętrza są więc nowoczesne, stylowe i dopasowane do ogólnego charakteru budynku oraz jego architektury.
Przyjeżdżające tutaj osoby zagwarantowane mają między innymi luksusowe Kwatery Kudowa Zdrój oraz szereg różnorodnych zabiegów oraz kuracji, które mają pomagać w walce z problemami zdrowotnymi i schorzeniami.
Sanatoria Kudowa Zdrój posiadają przeważnie rozbudowany profil leczniczy, podobnie jest także w przypadku sanatorium Polonia, gdzie profesjonalna kadra lekarska zajmuje się problemami alergii oddechowej, dróg oddechowych, narządów ruchu, przemiany materii, pomaga pacjentom z problemami neurologicznymi jak i laryngologicznymi i wieloma innymi.
Oprócz tego każdy gość szpitalu uzdrowiskowego może korzystać dodatkowo z fototerapii, zajęć gimnastycznych, terapii wodnej, inhalacji solankowych, masaży, rehabilitacji jak i spędzać czas w obiektach sportowych oraz rekreacyjnych. Kilkutygodniowy pobyt w tym miejscu może być dosyć drogi, sprawi jednak, że będziesz czuć się jak nowonarodzony i zapomnisz o swoich wszystkich wcześniejszych problemach zdrowotnych oraz schorzeniach.